Li-Ning Windstorm 300

Promocje
160,00 zł 104,00 zł -35%
Li-Ning Windstorm 300 Powiększ zdjęcie

Li-Ning Windstorm 300

Rakieta do badmintona Li-Ning Windstorm 300 przeznaczona jest dla graczy preferujących  techniczny i precyzyjny styl gry. Rama jest elastyczna co powoduje świetną kontrolę. 

Więcej szczegółów

AYPH002-1

Stan: Produkt z wybranymi parametrami aktualnie nie jest dostępny.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Li-ning Winstorm 300

Rakiety serii Li-Ning Extra Skill optymalizują technicznie grę graczy oferując elastyczną ramę dopracowaną technologicznie na najwyższym poziomie. Tego typu rakiety do badmintona skierowane są dla graczy  preferujących  techniczny i precyzyjny styl gry.  Elastyczność ramy powoduje świetną nad nią kontrolę a co za tym idzie możliwość kontrolowania wymiany lotki na korcie i idealnego wyprowadzenia lotki do ataku. Rakieta do badmintona Li-Ning Windstorm 300 jest bardzo popularna wśród graczy. Waga rakiety badmintonowej to zaledwie 74 gramy z nieco wyraźnym przeniesieniem ciężaru na głowicę (310 mm). Tak rozkład mas znajduje idealny kompromis między mocą a zwrotnością.

Firma Li-Ning stworzyła niezwykle lekką rakietę do badmintona w bardzo konkurencyjnej i przystępnej cenie. Technologia w której została wykonana, czyli mowa oczywiście o graficie wysokiej jakości.  Firma Li-Ning w celu zapewnienia stabilności ramy oraz przeniesieniu odpowiedniej dawki energii rakieta do badmintona Windstorm 300  wyposażona jest w tak zwany system Dynamic Optimum. Dzięki temu  jej zoptymalizowana konstrukcja ma dopracowaną do perfekcji strukturę mechaniczną. Mowa oczywiście o naciągu. Sama głowica dzięki swojej wielkości i aerodynamiczności sprawia, że rakieta posiada bardzo efektywny system obrony. Prędkości odbicia lotki jest także większa dzięki zastosowaniu szerszej linki w naciągu. Zatem jej bezsprzeczną zaletą w tym elemencie budowy jest większy obszar i wytrzymałość. Jednolita budowa rakiety do badmintona miała ograniczyć do maksimum straty energii.

Kolejnym równie ważnym systemem w niej zastosowanym jest Stabilized Torsion Angle (Stabilizacja Kąta Skręcania).  Głowica rakiety odgina się pod wpływem zmiany kierunku działania oddając moc w chwili powracania do pierwotnego położenia. Jej elastyczność wpływa na wyprowadzenie skutecznego kontrataku i uderzenia z większa mocą w lotkę.

Bazując z kolei na Areotec Beam System (Systemie Aerodynamicznym) można z pewnością stwierdzić, że struktura i kształt ramy mają skrajnie niski współczynnik oporu powietrza. Wprawiony gracz dzięki temu udogodnieniu może odbić niewiarygodnie szybkie i karkołomne uderzenia.

Reasumując rakieta Windstorm300 marki Li-ning to doskonały wybór dla graczy ofensywnych.

Kolor red/black
Waga 74g
Balans 310mm
Seria Super-Light
Sztywność Elastyczna
Długość 675mm
Pokrowiec Pełny
Naciąg Nie
Rama Włókno węglowe
Kamil P
2014-07-01

Świetna rakieta.

Jest to naprawdę świetna rakieta, warta swej ceny. Do tej pory grałem rakietą Head POWER HELIXTM 8000 i powiem szczerze, że Windstorm 300 w niczym jej nie ustępuje, wręcz przeciwnie, sądzę, że daje mi ona jeszcze lepszą kontrolę nad lotką, jest też lżejsza i lepiej wyważona.
  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

Li-Ning Windstorm 300

Li-Ning Windstorm 300

Rakieta do badmintona Li-Ning Windstorm 300 przeznaczona jest dla graczy preferujących  techniczny i precyzyjny styl gry. Rama jest elastyczna co powoduje świetną kontrolę. 

Napisz swoją recenzję

Opracowanie PromoDesign & Studio 1 | © 2014