Li-Ning N 90-III (Wang Zhengmin)

Promocje
460,00 zł 322,00 zł -30%
Li-Ning N 90-III (Wang Zhengmin) Powiększ zdjęcie

Li-Ning N 90-III (Wang Zhengmin)

Rakieta do badmintona Li-Ning Woods N 90-III  2014. Długo oczekiwany  topowy model używany  przez najlepszego zawodnika na świecie Lin Dana złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 oraz Londyn 2012, pięciokrotnego złotego medalistę Mistrzostw Świata w grze singlowej.

Na dzień dzisiejszy rakieta jest używana  przez innego znakomitego zawodnika - WANG ZHENGMINA

 

Więcej szczegółów

AYPH158-1

Stan: Produkt z wybranymi parametrami aktualnie nie jest dostępny.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Seria rakiet Megapower marki Li-ning zorientowana jest na przekazywanie nieograniczonej mocy. Mocno zaawansowana technologicznie chińska marka zapewnia rakiety do badmintona dla najwyższej klasy dla ofensywnych graczy. Rakieta do badmintona N 90-III ujrzała światło dzienne na półkach sklepowych pod koniec 2013 roku. Została ona oczywiście zaprojektowana przez samego mistrza Lin Dana. Stworzenie tej rakiety miało na celu wprowadzenie koncepcji 3D. Została ona tak zaprojektowana, aby drastycznie zmniejszyć opór powietrza głowicy rakiety. Rakieta badmintonowa Li-Ning N 90-III jest topowym modelem tej marki, który zapewnia zupełną równowagę i charakter gry. Jest ulepszoną wersją Li-ning N 90-II, którą przysposobili sobie najlepsi gracze w badmintona na świecie. Tak doświadczony gracz jak Lin Dan, który jest ambasadorem tej marki skutecznie wykorzystuje jej zalety konstrukcyjne i materiałowe w połączeniu ze swoimi umiejętnościami.   

Perfekcja działania na boisku do badmintona tej rakiety jest połączeniem kilku technologii.

Pierwszą z nich jest Dynamic Optimum Frame, czyli izometryczna budowa głowicy rakiety zwiększająca powierzchnię odpowiedniego odbicia lotki. Powierzchnia ta jest powiększona również dzięki możliwości zastosowania zwiększonego naciągu. Praktycznie każda rakieta do badmintona powinna być wyposażona w tę technologię.

Wykorzystanie z kolei nano technologii (TB-Nano Powertec) w rakiecie Lining N 90-III Lin Dan złamało wszelkie ograniczenia co do intensywności uderzeń. Połączenie włókien węglowych i żywicy podniosło doskonałość rakiety do bezprecedensowego poziomu. Poziomu mistrzów olimpijskich, do których oczywiście można zaliczyć Lin Dana. Dzięki tym właśnie składowym rakieta do badmintona Lining N 90-III ma o prawie 20% zwiększoną moc odbicia przy jednoczesnej smuklejszej budowie. Wielowarstwowa włókna węglowe oraz znakomite rzemiosło realizują silnej jakości rakietę o doskonałej wytrzymałości i trwałości.

Areotec Beam System to projekt poprawiający dynamikę rakiety ułatwiającą przeprowadzenie nieoczekiwanego przejścia do ofensywy, a tym samym zapewniając wszechstronne działanie. Aerodynamiczna rama zwiększa moc odbicia na większej powierzchni poprzez zastosowanie mocniejszego naciągu. Odbicie lotki praktycznie na całej powierzchni głowicy charakteryzuje się wysoką precyzją. Rakieta do badmintona i Areotec Beam System to przy obecnym postępie technicznym w technologi są dwoma nierozłącznymi już elementami.

Kolejna technologia 3D Break Free jest ukierunkowana na ofensywnych graczy w badmintona. Rakieta do badmintona Lining N 90-III Lin Dan a raczej jej rama jest połączeniem włókien węglowych z multi wzmocnionymi polimerami. Technologia 3D zmniejsza opór wiatru o 8,7%. Większy ciężar głowicy i jej zoptymalizowany projekt powoduje większą kontrolę nad odbiorem lotki i szybką zmianą kierunku jej uderzenia. Większa moc przy szybszej obsłudze to doskonałe predyspozycje rakiety dla dominujących graczy.

Stabilizacja kąta skręcania (Stabilized Torsion Angle) daje lepszą elastyczność rakiety do badmintona. Gracz ma większą moc przy zachowanej równowadze.

Technologia UHB Shaft ma zastosowanie w rakietach do badmintona dzięki połączeniu rzeczywistych danych zebranych z praktyki poszczególnych graczy w celu optymalizacji wydajności wału poprzez jego ciągłe doskonalenie. Na podstawie bionicznych oraz ergonomicznych wyników badań zebranych wśród profesjonalnych graczy opracowano wał czołowy rakiety posiadający punkt gięcia, który zdecydowanie ułatwia tak zwane pół odbicia. Reasumując poprawa wyników tychże odbić została dopracowana niskiemu oporowi powietrza, elastyczności i wytrzymałości rakiety.

Rakieta badmintonowa N 90-III posiada również system HDF Shock Absorption System dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wypełniających ramę rakiety, które sprawnie przenoszą moc poprawiając komfort i eliminując szkodliwe wibracje.
PDF Reinforcing Technology polega na wzmocnieniu konstrukcji głowicy rakiety za pomocą włókien węglowych co daje oczywiście większa trwałość oraz sztywność.

Firma Li Ning wprowadziła tradycyjną konstrukcję wału. Wewnętrzna część rakiety jest w kształcie stożka (Bio Inner Cone) Technologia ta ma na celu zwiększenie elastyczności rakiety i większego jej czucia. Ma umożliwić sportowcom jaśniejsze wyrażenie celu w doskonale kontrolowany sposób.

Rakieta do badmintona Li-ning N 90-III z pewnością zdobędzie Twoje zaufanie już po pierwszym wygranym meczu.Kolor czerwony/złoty
Waga 85-89g
Balans 302mm
Seria N-Series
Sztywność Średnia
Długość 675mm
Pokrowiec Pełny
Naciąg Nie
Rama Carbon
Włodek S
2014-05-09

kontrola

Dzięki uprzejmości firmy mogłem wypróbować rakietę. Próba okazała się trafiona. Bardzo dobra trafność skuteczność w boisko, czyli kontrola lotki. jestem w kolejce do zakupu. Polecam i pozdrawiam badmintonistów.

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

Li-Ning N 90-III (Wang Zhengmin)

Li-Ning N 90-III (Wang Zhengmin)

Rakieta do badmintona Li-Ning Woods N 90-III  2014. Długo oczekiwany  topowy model używany  przez najlepszego zawodnika na świecie Lin Dana złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 oraz Londyn 2012, pięciokrotnego złotego medalistę Mistrzostw Świata w grze singlowej.

Na dzień dzisiejszy rakieta jest używana  przez innego znakomitego zawodnika - WANG ZHENGMINA

 

Napisz swoją recenzję

Opracowanie PromoDesign & Studio 1 | © 2014